ما که هستیم؟

کمی درباره ما بیشتر بدانید...

ما پلتفرمی مبتنی بر تکنولوژی برای عرضه تجهیزات مورد نیاز بخش کشاورزی و صنعتی هستیم و ماموریت داریم با انتخاب برترین واردکنندگان این بخش در کشور، تجربه خوب خرید برترین برندها با بهترین قیمت را برای تمامی دست اندرکاران این صنایع ایجاد کنیم. ما در تلاشیم با تکیه بر دانش متخصصان خود، بتوانیم بهترین مشاوره را ارائه کنیم تا در هر کجای ایران عزیزمان که باشید، بتوانید دستگاه منطبق با نیاز خود را شناسایی و از برترین تامین کنندگان کشور خریداری و دریافت نمایید.

ما در تلاشیم تا با کمک به تامین تجهیزات و قطعات ماشین آلات صنعتی تا جای ممکن به پیشرفت و مکانیزه شدن صنعت کشاورزی، راه سازی و ساختمانی کشور یاری رسانیم.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

مزیت ما چیست؟

گوشه ای از مزیت های رقابتی ما 

بهترین قیمت محصولات

مفتخریم که همکاری مستقیم و بدون واسطه ما با برترین واردکنندگان و تولیدکنندگان بخش صنعتی در کشور، باعث تعدیل قیمت های تمام شده محصولات این فروشگاه برای مشتریان عزیز شده است.

خرید آسان با چند کلیک

شما به راحتی با چند کلیک ساده می‌توانید کالای مورد نیاز خود را خریداری و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، آنرا در محلی که مشخص می‌کنید تحویل بگیرید.

تامین قطعات و لوازم یدکی

تامین قطعات محصولات صنعتی همیشه جزو بزرگترین معضلات فعالان بخش های صنعتی بوده است که با توجه به ارتباط این فروشگاه با برترین واردکنندگان و سازندگان قطعات صنعتی توانستیم در این زمینه نیزگام های بسیاری را جهت راحتی مشتریان عزیز خود برداریم.

خدمات تعمیرگاهی

در هر زمانی پس از خرید، اگر دستگاه شما دچار نقص شد، می‌توانید با هماهنگی با کارشناسان ما بهترین تعمیرگاه و خدمات را برای رفع مشکل محصول خود دریافت نمایید. همینطور در بخش تعمیرگاه ها میتوانید لیست تعمیرگاه های مورد تایید ما را مشاهده نمایید.

پشتیبانی و پاسخگویی ۲۴ ساعته

شما میتوانید به صورت ۲۴ ساعته از طریق تلفن، سایت و شبکه‌های اجتماعی با فروشگاه در ارتباط باشید و هیچ‌گاه ارتباط ما و مشتریان عزیز گسسته نخواهد شد.

اطلاعات آماری

برخی از آمار فروشگاه ما در یک نگاه

۵۰۰۰
حدود بازدید روزانه
۴۷۱
مشتریان فعال
۱۵
واردکنندگان همکار
۸
سازندگان همکار
۳۲۵
تنوع کالا
۵۲
واحد های تعمیرگاهی همکار

ارزش های ما

مشتری مداری

مشتری‌محوری برای ما، تنها به معنای کلیشه «همیشه حق با مشتری‌ست» نیست؛ بلکه به معنی «همراهی با مشتری» است. ما در کنار مشتری هستیم. از لحظه ورود مشتری به فروشگاه ما در تلاشیم بهترین و ساده ترین راه حل ها را برای رفع نیاز مشتری ارائه دهیم. 

چابکی

تجارت الکترونیک همیشه بر "سرعت" انجام و تهیه خدمات استوار بوده است. از اینرو سرعت در ارائه خدمات به مشتری برای ما اصلی مهم و اخلال ناپذیر است. باور داریم که این ویژگی باید در تمام فعالیت‌های یک کسب‌وکار اینترنتی دیده شود؛ از ارائه خدمات گرفته تا روش‌ حل ایرادات.

مسئولیت پذیری

ما متعهد هستیم که در به انجام رسانی آنچه تعهد کردیم همواره ثابت قدم و کوشا باشیم و در صورت بروز خطا در هر مرحله ای از فرایند فروش، مسئولیت آن را پذیرفته و در جهت رفع آن اقدام کنیم. هیچ چیز برای ما مهم تر از جلب اعتماد مشتریان نبوده و نیست.

شفافیت

ما تمام موارد را بدون توجه به سود یا زیانمان، به صورت کاملا شفاف با مشتری درمیان میگذاریم تا با داشتن اطلاعات کامل، بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند و فرایند پیچیده خرید تجهیزات صنعتی را به یک تجربه لذت بخش و به دور از شک تی کنند.

نوآوری

هر کسب و کاری برای رشد باید همیشه راه حل های نوین برای ارائه بهتر خدمات پیدا کند. این مسئولیتی است که در مورد کسب و کارهای اینترنتی بسیار سنگین تر است. از اینرو ما در تلاشیم همیشه بهترین ایده ها را برای ایجاد تجربه ای لذت بخش از خرید برای مشتریان خود پیاده سازی کنیم. 

چشم انداز ما

رسیدن به جایگاه ارزشمند برترین فروشگاه محصولات صنعتی در ایران اولین هدف ماست و اراده کردیم که برای نیل به این هدف آنچه در توان داریم برای گام برداشتن در جاده پر چالش تجارت الکترونیک که منطبق با ارزش های رقابت سالم باشد، انجام دهیم. 

آخرین مطالب