سیاست حریم خصوصی

حفظ حریم خصوصی کاربران همواره یکی از مهمترین جنبه های ارائه خدمات فروشگاه تولزکلیک بوده است.

برای ارائه بهترین خدمات به کاربران، وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند. اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن، ایمیل، کدملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خرید های سازمانی، که هر کدام برای انجام مرحله خاصی از ارائه خدمات الزامی خواهند بود. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، تولزکلیک برای بررسی صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

این اطلاعات تنها توسط تولزکلیک استفاده میشود و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک شده و پس از آن این اطلاعات جمع آوری نمی گردد.

تولزکلیک اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع آوری می کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

تولزکلیک با نصب اپلیکشن، با اخذ اجازه از کاربر اطلاعاتی را مانند: "نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم عامل دستگاه شما، شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما، جست‌وجوهای انجام شده در وب سایت و اپلیکشن تولزکلیک و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه های استفاده شما از تولزکلیک، برنامه های نصب شده، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر" از کاربر اخذ می کند. این اطلاعات در حد ضرورت و متناسب با مقاصدی از جمله مطالعه علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی در هنگام استفاده از وبسایت و اپلیکیشن و نیز تحقیقات بازاریابی جمع آوری می شود و به نحوی مورد استفاده قرار می‌گیرند که به طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص مرتبط نباشند.

تولزکلیک برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌ها و فروش های ویژه، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های تولزکلیک ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.  توجه فرمائید که ۳۰۰۰۷۷۳۲۰۰۸۶۹۳ تنها شماره‌ای است که تولزکلیک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه تولزکلیک را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان تولزکلیک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام تجاری تولزکلیک است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@toolsclick.ir اطلاع دهید.

تولزکلیک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، تولزکلیک می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت تولزکلیک، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به تولزکلیک اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

تاکید می شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری افشا نمایند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه تولزکلیک را از خود سلب می‌کند.

تولزکلیک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای تولزکلیک وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند. سرور، لایه های امنیتی و پرتکل های تولزکلیک حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و تولزکلیک حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
امیدواریم که تجربه خریدی امن، راحت را برای همه کاربران فراهم آوریم.

لطفا سوالات احتمالی خود را از طریق اطلاعات تماس زیر مطرح نمائید: