محصولات در حراجی

شیلنگ سمپاش ۵ لایه شفاف ۱۰ میلیمتر رینو پاور

تماس بگیرید
شیلنگ سمپاش شفاف مدل RH 10 BR، محصول دیگر از برند معتبر رینو پاور سنگاپور. این شیلنگ سمپاش دارای قطر ۱۰ میلی‌متر است و از نوع ۵ لایه نخ دار می‌باشد. متراژ این شیلنگ ۵۰ یارد (۴۶ متر) است.از لحاظ فشار، این شیلنگ قادر است تا حداکثر فشار ۲۰۰ بار را تحمل کند. از دیدگاه دما نیز، حداکثر دمای قابل تحمل آن +۶۰ درجه سانتیگراد و حداقل دمای قابل تحمل آن -۲۰ درجه سانتیگراد است. این مشخصات نشان می‌دهد که این شیلنگ سمپاش مناسب برای استفاده بر روی سمپاش های تراکتوری  می باشد.

شیلنگ سمپاش ۵ لایه شفاف ۸٫۵ میلیمتر رینو پاور

۱,۴۰۰,۰۰۰ تومان
شیلنگ سمپاش شفاف مدل RH 8.5 BR، محصول دیگر از برند معتبر رینو پاور سنگاپور. این شیلنگ سمپاش دارای قطر ۸٫۵ میلی‌متر است و از نوع ۵ لایه نخ دار می‌باشد. متراژ این شیلنگ ۵۰ یارد (۴۶ متر) است.از لحاظ فشار، این شیلنگ قادر است تا حداکثر فشار ۲۰۰ بار را تحمل کند. از دیدگاه دما نیز، حداکثر دمای قابل تحمل آن +۶۰ درجه سانتیگراد و حداقل دمای قابل تحمل آن -۲۰ درجه سانتیگراد است. این مشخصات نشان می‌دهد که این شیلنگ سمپاش مناسب برای استفاده بر روی سمپاش های فرغونی و زنبه ای برقی یا موتوری می باشد.

شلنگ سمپاش ۳ لایه ۸٫۵ میلیمتر روکوفلکس

۷۵۰,۰۰۰ تومان
شلنگ سمپاش ۳ لایه ۸٫۵ میلیمتر روکوفلکس، اندازه متراژ آن ۵۰ یارد است که حدوداً معادل ۴۵ متر می شود. دو سر شلنگ با دستگاه های تمام اتوماتیک پرس فشار قوی زده شده است. این محصول ساخت کشور چین می باشد.

شلنگ سمپاش ۵ لایه ۸٫۵ میلیمتر روکوفلکس

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
شلنگ سمپاش ۵ لایه ۸٫۵ میلیمتر روکوفلکس، اندازه متراژ آن ۵۰ یارد است که حدوداً معادل ۴۵ متر می شود. دو سر شیلنگ با دستگاه های تمام اتوماتیک پرس فشار قوی زده شده است. این محصول ساخت کشور چین می باشد.

شلنگ سمپاش ۵ لایه شفاف ۸٫۵ میلیمتر روکوفلکس

۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان
شلنگ سمپاش ۵ لایه شفاف ۸٫۵ میلیمتر روکوفلکس، اندازه متراژ آن ۵۰ یارد است که حدوداً معادل ۴۵ متر می شود. دو سر شیلنگ با دستگاه های تمام اتوماتیک پرس فشار قوی زده شده است. این محصول ساخت کشور چین می باشد.

شلنگ سمپاش ۵ لایه ۱۰ میلیمتر روکوفلکس

۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان
این شلنگ ۵ لایه دارای ضخامت مناسب و با قطر ۱۰ میلیمتر می باشد که موجب مقاومت بالای این شلنگ شده است. اندازه متراژ آن نیز ۵۰ یارد است که حدوداً معادل ۴۵ متر می شود. دو سر شلنگ با دستگاه های تمام اتوماتیک پرس فشار قوی زده شده است. این محصول ساخت کشور چین می باشد.

منبع تحت فشار ۶۰ لیتری البی ایتالیا

۵,۹۰۰,۰۰۰ تومان
منبع تحت فشار از خاموش و روشن مداوم پمپ جلوگیری کرده و میزان مشخصی از آب را همواره با فشار مناسب در

منبع تحت فشار ۸۰ لیتری البی ایتالیا

۷,۳۰۰,۰۰۰ تومان
منبع تحت فشار از خاموش و روشن مداوم پمپ جلوگیری کرده و میزان مشخصی از آب را همواره با فشار مناسب در

منبع تحت فشار ۸۰ لیتری زیلمت ایتالیا

۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
در منبع تحت فشار ۸۰ لیتری زیلمت ایتالیا  میزان اندازه اتصالات بر حسب لیتر آن متغیر بوده که حدود ۱ تا ۱.۲ اینچ در حال تغییر است به این ترتیب کمترین آسیب به  این منبع می رسد و کمتر دچار فشار مضاعف بر روی سیستم شده و عمر مفید دستگاه بالا رفته و در نتیجه بازدهی و بهره وری بیشتری در سالیان متمادی نسبت به انواع مشابه خود دارد.

منبع تحت فشار ۶۰ لیتری زیلمت ایتالیا

۶,۱۰۰,۰۰۰ تومان
منبع تحت فشار ۶۰ لیتری زیلمت ایتالیا  با قابلیت نصب به صورت افقی باعث شده تا تمامی مشتریان گرامی بتوانند از انواع منبع تحت فشار زیلمت به راحتی استفاده کنند و این ساختار را به خوبی تعمیر و نگهداری کنند و همچنین با ارتفاع ۱۷۰ میلیمتری که از زمین دارد از پوسیدگی و زنگ زدگی آن و تخریب بدنه جلوگیری می شود به این ترتیب توانسته عمر منبع را بالاتر ببرد .

پمپ سمپاش پشت تراکتوری بوفالو BU150

۷,۳۰۰,۰۰۰ تومان
پمپ سمپاش پشت تراکتوری بوفالو BU150  با فشار بین ۲۱ الی ۵۰ بار و میزان دبی خروجی ۸۰ الی ۱۲۵ لیتر در دقیقه می باشد. این پمپ سمپاش دارای دو خروجی مربوط به شیلنگ سمپاشی و یک خروجی یک اینچ برای پر کردن مخزن می باشد.

پمپ سمپاش برقی تیانا مدل TES900

تماس بگیرید
پمپ سمپاش برقی تیانا مدل TES900 با موتور قدرتمند ۷۵۰ واتی در کنار پمپ ۲۵ بار. قابل استفاده برای مصارف گلخانه ای، ضد عفونی، مرغداری، دامداری، کارخانجات و کارگاه ها و سایر مناطق که دسترسی به برق شهری ممکن باشد.